«ممنوعه» مبتذل نیست، عبرت‌آموز است/ توضیحات داروغه زاده درباره حواشی سریال «ممنوعه»

معاون ارزشيابي و نظارت سازمان سينمايي در خصوص واكنش بعضي از اقشار مخاطبان در قبال قسمت اول سريال «ممنوعه» كه اخيراً پخش آن در شبكه نمايش خانگي آغاز شده است، گفت‌:

بطور طبيعي وقتي موضوع يك سريال درباره آسيب هاي اجتماعي است و در اين سريال بطور خاص ولنگاری و كژ رفتاری تعدادی جوان مطرح است فيلمنامه نويس ناگزير است براي پي ريزي شخصيت و شالوده فكري آنها رفتارهاي را طراحي كند كه در زمرة تخلفات و كنش هاي غير متعارف است و البته آنچه كه مشاهده مي شود مصداق اشاعه ابتذال نيست و جنبه عبرت آموز آن مورد تاكيد است.

ابراهیم دارغه زاده ادامه داد: به همين خاطر بيننده بايد با بردباري در انتظار قسمت هاي بعدي مجموعه باشد تا فرجام و عاقبت سوء رفتار شخصيت ها و يا اصلاح و انابه آنها را در پرتو ارشادات و دلسوزي هاي خيرخواهانه شخصيت هاي مصلح داستاني نظاره گر باشد.

واكنش اخير جمعی از مخاطبان قبلاً در برابر بعضي از سريال هاي تلويزيوني پخش شده مثل خط قرمز و ميوه ممنوعه هم ديده شده بود كه خوشبختانه در ادامه ديدگاه آنان تغيير كرد.

وی تاکید کرد: سريال «ممنوعه» نيز از اين امر مستثني نيست و با اطمينان از اينكه مراقبت هاي نظارتي لازم نسبت به آن اعمال شده است، در ادامه اميدواريم دغدغه خاطر و نگراني مخاطبان محترم را بر طرف كند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *