پیشنهاد پژواک برای تئاترگردی اردیبشهت نود و هشت

«صد در صد» به کارگردانی «مرتضی اسماعیل کاشی»

نمایش صد در صد برای بار سوم روی صحنه میره. بازی خوب دو بازیگر کار یعنی هوتن شکیبا و ستاره پسیانی رو از دست ندید. بیشتر مرتضی اسماعیل کاشی را به عنوان یک بازیگر میشناسیم اما در این نمایش اسماعیل کاشی در هیات کارگردان سعی داشته تا نمایش قابل قبولی رو روی صحنه ببره و با هدایت صحیح بازیگراش جایگاه خودش رو به عنوان یک کارگردان تحکیم کنه. دیدن این نمایش رو به شما توصیه می کنیم.

«نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به کارگردانی «سهراب حسینی»

کاراکتر اصلی نمایش در یک مونولوگ جذاب سفری می کنه به نقاط مختلف و انبوهی از دیده ها رو با مخاطب به اشتراک میذاره. اطلاعات بر هم انباشته ای که شخصیت ها، ایده ها و خرده روایت های بی ربطی رو به شیوه ی خلاقانه ای به هم پیوند می دن. این اجرا در تهران چند بار اجرا شده و به نیویورک سفر کرده و اونجا با بازی بهنام تشکر روی صحنه رفته و الان برگشته ایران تا به موفقیت خودش ادامه بده. پیشنهاد می کنیم این نمایش رو ببینین.

«پروانه و یوغ» به کارگردانی «جواد محمدپور»

در زیر عنوان این نمایش آمده: بازخوانی نامه های ون سان ونگوگ. جواد محمدپور در اجرای این نمایش با بازی قابل توجه حمید نعیمی در نقش ونگوگ، نقاش مشهور هلندی سعی کرده تا نامه های اون به برادرش تئو و همدمش کریستین را بازخوانی کنه که حاصلش نمایشی متفکر، آرام، خوش ساخت و قابل تامله. اجرا وفادار به متن نویسنده یعنی محمد چرم شیره اما به لحاظ توالی صحنه ای جابجایی های عمده ای مشاهده میشه. استفاده از دکور فکر شده ی نمایش هوشمندانست و این گروه نشون میده که سعی کرده لایه های پیچیده و سنگین چنین متنی رو برای مخاطبش دونه دونه باز کنه. متن شاعرانه ای که زندگی نامه ونگوگ نیست و بیشتر درباره رنج بشره. وضعیت بشر در مقابل دنیای بی رحم اطرافش از دید نابغه ای که نبوغش هم نمی تونه به دادش برسه. ما دیدن این نمایش رو حتما به شما پیشنهاد می کنیم.