۱۸ مرداد، زادروز رضا رشیدپور

امروز ١٨ مرداد زادروز رضا رشيد پور مجرى و تهيه كننده ٤٣ ساله ايرانى است. او تاكنون برنامه هاى زنده جنجالى زيادى را روى آنتن تلويزيون برده است؛ برنامه هايى كه بارها توقيف شده اند.
به نظر شما بهترين مجرى برنامه زنده تلويزيون چه كسى است؟
۱٫ فرزاد حسنى
۲٫ رامبد جوان
۳٫ مهران مديرى
۴٫ رضا رشيدپور
۵٫ احسان عليخانى

‪ رشيدپور اصالتى آذرى دارد، فردند شهيد بوده و داراى دو مدرك ليسانس و همچنين مدرك خلبانى است. رشیدپور علاوه بر مجری‌گری به کارگردانی و ساخت و ساز نیز اشتغال دارد. وی در فیلم‌های سوپر استار، بی‌پولی، شیش و بش، در امتداد شهر و قاتل اهلی نيز نقش‌آفرینی کرده‌است.‬
‪از توقيف هاى متعدد برنامه او مى توان به اين موارد اشاره كرد: از ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ از شبکهٔ تهران برنامه‌ای تحت عنوان مثلث شیشه‌ای با اجرای رشید پورآغاز به کار کرد. در حالی که ۳۵ قسمت از برنامه مثلث شیشه‌ای گذشته بود، ناگهان پخش این برنامه متوقف شد، همان موقع دلیل این مسئله را نماد برنامه مثلث شیشه‌ای و شبیه بودن آن به نماد فراماسونرها دانستند. البته یکسری صحبت‌های مهمانان برنامه روی آنتن زنده و ناتوانی رشیدپور در کنترل آن‌ها هم مزید بر علت شدو او از صدا و سیما خدا حافظی کرد. پس از ۵ سال ممنوع‌التصویری در صدا و سیما، او در خرداد ۹۲ اجرای برنامه‌های حسن روحانی کاندید وقت ریاست جمهوری را بر عهده گرفت و پس از پیروزی حسن روحانی، از ۱۰ اردیبهشت ۹۳ رشید پور رسماً وارد صدا و سیما شد و برنامه طنز عینک آفتابی را از شبکه نسیم آغاز کرد. در پاییز ۹۳ تولید این برنامه متوقف شد. از اوایل اردیبهشت ۹۵ رشیدپور مجدداً به صورت رسمی وارد صدا و سیما شد و اجرای برنامه «حالا خورشید» از شبکه ۳ را آغاز کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *